"B.M. Willi uvádí..." - Náhradní koncert za dubnový "United Violinists" bude mimořádný! - C.E.M.A.

"B.M. Willi uvádí..." - Náhradní koncert za dubnový "United Violinists" bude mimořádný!

Milí abonenti a přátelé cyklu "Barbara Maria Willi uvádí...",

těší nás, že se i přes nepříznivé události uplynulé doby kulturní a hudební svět pomalu dostává do původní podoby. I na cyklu „Barbara Maria Willi uvádí…“ se protipandemická opatření určitým způsobem podepsala. Dva z koncertů nebylo možné zrealizovat v původně plánovaných termínech. Koncert "Zlatý hlas" se nám podařilo přesunout na termín 19. 10. 2020, přičemž program, místo ani čas koncertu se nemění a vstupenky zůstávají v platnosti. Namísto dubnového koncertu Vám nabízíme zcela jedinečný nový program plný špičkových umělců, který se Barbaře podařilo vytvořit ve spolupráci s Maratonem hudby Brno. Tento speciální koncert cyklu přinese tradičně silný hudební zážitek v netradičním čase (neděle 16. 8. 2020, 11:00 hod.) a na netradičním místě - v nádherném barokním sněmovním sále Nové radnice.

Účinkující: Jarka Balážová - mezzosoprán, Vilém Veverka - hoboj, Tomáš Netopil - housle, Tomáš Bačovský - housle, Michal Raitmajer - violoncello, Karel Pevný - contrabasso, Jan Dvořák - fagot a Barbara Maria Willi - cembalo.

Program: Antonio Vivaldi: Sonáta C moll pro hoboj, cembalo a violoncello; Antonio Vivaldi: "Veni, veni me sequera fida" Árie Judity z opery Juditha Triumphans; Antonio Vivaldi: "Gelido in ogni vena" Árie Farnace z opery Il Farnace; Jan Dismas Zelenka: Sonáta pro housle, hoboj a basso continuo B dur; Peter Graham: BAMAWI pro cembalo solo (Brno, 2004);  Michael Pamer: Valčíky pro dvoje housle, violoncello, basso a b.c. ze sbírky Moravské zemské knihovny.

Vstupenky jsou ke koupi v síti GoOut.

Pokud jste ABONENTEM cyklu "Barbara Maria Willi uvádí...", vstupenky NEKUPUJTE pouze POTVRĎTE SVOU ÚČAST na: klara@cema-music.com, mob. 605 859 144 nebo tel. 542 213 053. Na totožných kontaktech prosíme o sdělení v případě, že se koncertu nebudete chtít či nemůžete zúčastnit.

 

Program cyklu "Barbara Maria Willi uvádí..." do konce r. 2020:

16. 8. 2020 - 11:00 hod., Nová radnice (Brno) - Sněmovní sál (náhradní program za dubnový koncert)

8. 10. 2020 - 19:30 hod., Konvent Milosrdných bratří - "Klávesy, klávesy..."/ Fabio Bonizzoni - cembalo

19. 10. 2020 - 19:30 hod., Konvent Milosrdných bratří - "Zlatý hlas" / Kateřina Kněžíková - soprán, Barbara Maria Willi - cembalo (náhradní termín březnového koncertu)

11. 11. 2020 - 19:30 hod., Konvent Milosrdných bratří - "A taste of 18th century" / Josef Špaček - housle, Barbara Maria Willi - cembalo

9. 12. 2020 - 19:30 hod., Konvent Milosrdných bratří - "Oživlá dřeva" / Palisander (Elspeth Robertson, Lydia Gosnell, Miriam Nerval, Caoimhe de Paor) - flétny

 

Věříme, že i přes nutné změny nám zachováte přízeň a těšíme se na shledanou na koncertech.

Se srdečným pozdravem

organizační tým cyklu "BMW uvádí..."

Sdílejte na sociálních sítích

Na co se podívat dále