BMW uvádí... - KONCERT 8.10.2020 BUDE!!! - C.E.M.A.

BMW uvádí... - KONCERT 8.10.2020 BUDE!!!

Milí abonenti a přátelé cyklu "BMW uvádí...",

koncert cyklu "Barbara Maria Willi uvádí..." ve čtvrtek 8.10.2020 proběhne bez větších změn. Program je výhradně instrumentální a vztahuje se tedy na něj výjimka pro divadelní a umělecká představení, na kterých se "převážně nezpívá". Samozřejmostí je dodržení všech aktuálně platných bezpečnostních opatření proti COVID - 19.

Těší nás, že i v této nelehké době Vám můžeme nabídnout jedinečný program "Si, viaggiare..." ("Ano, cestování..."), který sestavil význačný italský dirigent a cembalista Fabio Bonizzoni. Výběrem skladeb jasně vyjadřuje přesvědčení, že "v časech, kdy je cestování obtížné, je hudba prostředkem, který nás může přenést na překrásná místa vzdálená v místě i čase". Svoje umění nám předvede hned na dvou unikátních cembalech zapůjčených z JAMU. 

Účinkující: Fabio Bonizzoni - cembalo.

Program: G. Frescobaldi: Toccata IX (Roma), B. Storace: Romanesca (Messina), G. Salvatore: Toccata Seconda (Napoli), J.J. Froberger: Meditation sur ma mort future (Héricourt), H. Purcell: Ground (Londra), J.Ph. Rameau: Les Sauvages, L´Agacante (Parigi), J.S. Bach: Praeludium und Gugue BWV 894 (Weimar), J.S. Bach: Concerto Italiano BWV 971 (Lipsia).

Těšíme se na shledanou ve čtvrtek 8.10.2020 v Konventu Milosrdných bratří.

Začátek koncertu v 19:30.

Se srdečným pozdravem

organizační tým cyklu "BMW uvádí..."

 

Sdílejte na sociálních sítích

Na co se podívat dále