"B.M. Willi uvádí..." - koncerty do konce letošního roku - C.E.M.A.

"B.M. Willi uvádí..." - koncerty do konce letošního roku

Milí přátelé,

přinášíme Vám několik aktuálních informací o dalším průběhu letošního ročníku našeho abonentního cyklu "Barbara Maria Willi uvádí...", který je letos dobrodružný jak pro Vás, naše vzácné diváky, tak pro umělce a organizátory. Všem už nám velmi schází běžný koncertní režim, ale než se ho dočkáme, musíme počítat i s výjimečnými variantami.

K dnešnímu dni (18.11.2020) se tedy situace má následovně:


  1. Stále doufáme, že koncert Kateřiny Kněžíkové a Barbary Marie WilliZlatý hlas” přesunutý z jarního a následně i z podzimního termínu se USKUTEČNÍ, a to 7. prosince 2020 (Konvent Milosrdných bratří, 19:30 h)

  2. Koncert houslisty Josefa Špačka a Barbary Marie Willi původně plánovaný na 11. listopadu se díky snaze a ochotě všech zúčastněných podařilo přesunout na 9. prosince 2020 (Konvent Milosrdných bratří, 19:30). Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Tento koncert navíc bude možno sledovat i jako zdarma online přístupný stream doplněný živým povídáním obou protagonistů. Stream proběhne, i když nebude možné koncert uskutečnit naživo s diváky v sále; všechny potřebné informace včas zveřejníme.

  3. Koncert souboru Palisander z Velké Británie byl vzhledem k aktuální situaci zrušen. Vynasnažíme se tento soubor zařadit do některého z dalších ročníků cyklu. Jako náhradu abonentům do příštího ročníku zařadíme bonusový koncert zdarma, který se uskuteční ve Sněmovním sále Nové radnice v Brně v neděli 15. 8. 2021 ve spolupráci s festivalem Maraton hudby Brno a s Letní hudební akademií Kroměříž. Konkrétní program je v jednání.


Věřte prosím, že neustále hledáme všechny dostupné cesty, jak koncerty za dodržení všech aktuálně platných bezpečnostních opatření do konce letošního roku zrealizovat.

Velmi si vážíme Vaší přízně a snažíme se, abychom si ji i nadále zasloužili.

Děkujeme za důvěru, přejeme klidné a zdravé dny Vám i všem Vašim blízkým a především se těšíme co nejdříve na viděnou v sále Milosrdných bratří!

realizační tým cyklu "BMW uvádí..." 

Sdílejte na sociálních sítích

Na co se podívat dále